Cukrzyca typu 2 i niski poziom cukru we krwi

Hipoglikemia, czyli niedocukrzenie może wystąpić również u osób z cukrzycą typu 2. Jakie są jej najczęstsze przyczyny, objawy i konsekwencje?

Niedawno w jednym z wpisów mówiłem o hipoglikemii w kontekście cukrzycy typu 1. Dzisiaj omówimy ją w związku z cukrzyca typu 2. Powiem Wam o tym jakie mogą być przyczyny hipoglikemii, jakie może dawać objawy i czym może skutkować.

Odtwórz wideo

Przeczytaj również:

Książka: Zdrowe desery bez dodatku cukru | 30 przepisów

Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną książkę kucharską z przepisami o niskim indeksie glikemicznym! 📚 Zdrowe desery bez dodatku cukru to aż 30 przepisów podzielonych na 4 kategorie: Ciasta i ciastka Koktajle i musy Lody i desery lodowe Sałatki i przekąski W tym wpisie powiem Wam wszystko co musicie wiedzieć o tej książce. Zapraszam! 🤩 Kup teraz Zdrowe desery dla osób z cukrzycąi insulinoopornością?! Dla wielu osób temat tej książki może być mało oczywisty, skoro kierujemy ją przede wszystkim do osób, które zmagają się z problemem z poziomem cukru i insuliny.Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie Wam, że słowo deser wcale nie musi być zakazane dla osób,

Czytaj więcej »