fbpx

W razie jakichkolwiek pytań jestem dostępny pod mailem: nieslodzevlog@gmail.com

Możliwości współpracy

YouTube 100 000 subskrypcji
Najważniejszym elementem mojej pracy w internecie jest kanał na YouTube. Obserwuje go coraz więcej osób, które zainteresowane są tematem cukrzycy oraz zdrowia ogólnie. Obserwują mnie także specjaliści z branży oraz studenci z kierunków medycznych oraz okołomedycznych. Tematyka filmów jest mocno zróżnicowana. Można tam znaleźć filmy z przepisami, testy produktów, testy sprzętu dla diabetyków, wywiady, relacje z wydarzeń, ale przede wszystkim filmy edukacyjne.
Jeśli chcesz zapoznać moich widzów ze swoim produktem, marką, usługą, czy wydarzeniem zapraszam do kontaktu. Razem zaplanujemy jak zrobić to najlepiej.

Facebook 14 000 fanów
Strona na Facebooku jest w moim przypadku najszybszą drogą na dotarcie do widzów. Poza umieszczaniem na niej linków do filmów na YouTube informuję o najważniejszych wydarzeniach ze świata cukrzycy w DiabNEWS, czyli serii filmów publikowanych jedynie na Facebooku.
Ponadto, Facebook jest idealnym miejscem do przeprowadzania konkursów dla widzów oraz zapraszania na wydarzenia.
Razem ze stroną funkcjonuje również Grupa Nie słodzę, która jest miejscem do dyskusji oraz wymiany doświadczeń osób z cukrzycą oraz ich rodzin.

Instagram 11 000 followersów
Profil na Instagramie, podobnie jak Facebook jest bardzo szybkim narzędziem do kontaktowania się z widzami. Relacje na Instagramie są nieocenione podczas mojego udziału w wydarzeniach. Ponadto, jest to bardzo dobre miejsce do naturalnego prezentowania produktów oraz sprzętu, z którego korzystam na co dzień.

Kto mnie ogląda?

Kilka statystyk dotyczących widzów.

Płeć oraz wiek moich widzów na Facebooku
Płeć moich widzów na YouTube
Wiek moich widzów na YouTube

Z kim pracowałem do tej pory?

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Maciej