Pompa insulinowa Accu-Chek Solo

Pompa insulinowa Accu-Chek Solo. Co ją wyróżnia? Jakie są jej wady i zalety?

W jednym z ostatnich filmów na moim kanale omawiałem wszystkie dostępne na tę chwilę w Polsce pompy insulinowe. Postanowiłem też przygotować osobne wpisy o każdej dostępnej opcji. Pojawiły się już wpisy o pompach: mylife YpsoPumpDana R i Accu-Chek Spirit Combo, a teraz czas na kolejne urządzenie. Zapraszam!

Jest to w tej chwili jedyna dostępna w Polsce bezdrenowa pompa insulinowa. Jest też niestety pompą, do której żadne akcesoria nie są refundowane. Niemniej jednak coraz więcej osób z niej korzysta. Ja również miałem przyjemność, w ramach współpracy z jej dystrybutorem, czyli firmą Roche używać jej przez kilka miesięcy i moje odczucia były bardzo pozytywne. Możecie zobaczyć moją recenzję  >> tutaj <<

To pompa która:

Pilot-glukometr

Z poziomu bezprzewodowego pilota, który jest też glukometrem programujemy pompę, czyli między innymi dawkę insuliny bazowej i wszystkie dane związane z działaniem kalkulatora bolusa.
Podanie insuliny na posiłek, czy jako korektę jest bardzo proste i szybkie, bo wszystko robimy właśnie z poziomu pilota.

Zalety

Wady

Cena

Zestaw startowy kosztuje 3 992zł natomiast miesięczny koszt utrzymania to około 730zł.
Dokładne wyliczenia znajdziecie >> w tym filmie <<

Przeczytaj również:

Książka: Zdrowe desery bez dodatku cukru | 30 przepisów

Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną książkę kucharską z przepisami o niskim indeksie glikemicznym! 📚 Zdrowe desery bez dodatku cukru to aż 30 przepisów podzielonych na 4 kategorie: Ciasta i ciastka Koktajle i musy Lody i desery lodowe Sałatki i przekąski W tym wpisie powiem Wam wszystko co musicie wiedzieć o tej książce. Zapraszam! 🤩 Kup teraz Zdrowe desery dla osób z cukrzycąi insulinoopornością?! Dla wielu osób temat tej książki może być mało oczywisty, skoro kierujemy ją przede wszystkim do osób, które zmagają się z problemem z poziomem cukru i insuliny.Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie Wam, że słowo deser wcale nie musi być zakazane dla osób,

Czytaj więcej »