Jak prowadzić dzienniczek samokontroli przy cukrzycy?

Poznaj system Istel Care i zobacz jak z niego korzystać, żeby lepiej kontrolować swój poziom cukru.

Jednym z najważniejszych zadań każdego diabetyka jest prowadzenie dzienniczka samokontroli. Powinniśmy notować w nim zarówno nasze poziomy cukru, jak i wielkość spożywanych posiłków, a także godziny i dawki przyjmowanych leków.
Dawniej popularne były papierowe dzienniczki, w których ręcznie notowaliśmy nasze wyniki. Teraz z pomocą przychodzą nam liczne ułatwienia jak aplikacje na telefon, czy programy komputerowe.

Jednym z takich rozwiązań jest bezpłatny system Istel Care, który chciałbym Wam przedstawić.

Odtwórz wideo

Przeczytaj również:

Książka: Zdrowe desery bez dodatku cukru | 30 przepisów

Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną książkę kucharską z przepisami o niskim indeksie glikemicznym! 📚 Zdrowe desery bez dodatku cukru to aż 30 przepisów podzielonych na 4 kategorie: Ciasta i ciastka Koktajle i musy Lody i desery lodowe Sałatki i przekąski W tym wpisie powiem Wam wszystko co musicie wiedzieć o tej książce. Zapraszam! 🤩 Kup teraz Zdrowe desery dla osób z cukrzycąi insulinoopornością?! Dla wielu osób temat tej książki może być mało oczywisty, skoro kierujemy ją przede wszystkim do osób, które zmagają się z problemem z poziomem cukru i insuliny.Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie Wam, że słowo deser wcale nie musi być zakazane dla osób,

Czytaj więcej »