Jak pomóc cukrzykowi w czasie pandemii?

Podczas trwającej pandemii Covid-19 osoby z cukrzycą mogą potrzebować pomocy bliskich osób. Mam dla Was 5 porad.

Chociaż sam fakt chorowania na cukrzycę nie zwiększa ryzyka zakażenia koronawirusem, powoduje natomiast większe ryzyko rozwoju ciężkich powikłań COVID-19. Szczególną rolę odgrywa tutaj wiek diabetyka. Co zatem możemy zrobić dla bliskiej, starszej osoby chorującej na cukrzycę? Mam dla Was 5 porad.

Diabetyk powinien utrzymywać regularny kontakt z lekarzem. W czasie pandemii wielu z nich decyduje się na teleporady. W związku z tym, diabetyk może potrzebować pomocy w obsłudze odpowiedniego oprogramowania, a także przesłania lekarzowi swoich wyników. Tutaj również może posłużyć się aplikacją OneTouch Reveal, która daje kilka możliwości przesłania wyników.

Odtwórz wideo

Przeczytaj również:

Książka: Zdrowe desery bez dodatku cukru | 30 przepisów

Mam przyjemność zaprezentować Wam kolejną książkę kucharską z przepisami o niskim indeksie glikemicznym! 📚 Zdrowe desery bez dodatku cukru to aż 30 przepisów podzielonych na 4 kategorie: Ciasta i ciastka Koktajle i musy Lody i desery lodowe Sałatki i przekąski W tym wpisie powiem Wam wszystko co musicie wiedzieć o tej książce. Zapraszam! 🤩 Kup teraz Zdrowe desery dla osób z cukrzycąi insulinoopornością?! Dla wielu osób temat tej książki może być mało oczywisty, skoro kierujemy ją przede wszystkim do osób, które zmagają się z problemem z poziomem cukru i insuliny.Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie Wam, że słowo deser wcale nie musi być zakazane dla osób,

Czytaj więcej »