fbpx

Cukrzyk w Burger King

Czy diabetyk może tam coś zjeść? Najgorsze i najlepsze propozycje.

W serii Cukrzyk w… byłem już w McDonald’s, w KFC oraz w kawiarni Anny Lewandowskiej i przyszedł czas na wizytę w Burger Kingu, o którą prosiliście mnie najczęściej.

Seria z jedzeniem na mieście powstała po to, żeby odczarować trochę ten temat. Istnieje dość powszechne przekonanie, że osoba z cukrzycą powinna kategorycznie unikać jedzenia w takich miejscach jak Burger King. Ja jednak jako diabetyk nie lubię zakazów. Wolę sprawdzić co dokładnie możemy zjeść w danym miejscu, dlatego specjalnie dla Was analizuję menu i składy propozycji w danym lokalu i tworzę ranking najlepszych i najgorszych produktów dla cukrzyka.
Drugim powodem, dla którego tworzę tę serię jest to, że czasem po prostu nie mamy wyjścia i musimy pójść i zjeść coś w barze szybkiej obsługi. Zatem, żeby moi widzowie z cukrzycą nie chodzili głodni, tworzę swego rodzaju przewodniki.

Obejrzycie film jeśli jesteście ciekawi tego, czy cukrzyk może jeść w Burger Kingu i jakie są najzdrowsze i najmniej zdrowe pozycje w menu. Czego unikać, a na co warto zdecydować się odwiedzając to miejsce? Sprawdźcie sami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *