fbpx

Jak pomóc cukrzykowi? Film instruktażowy.

Film na temat pierwszej pomocy przy ciężkiej hipoglikemii zrealizowany dzięki wsparciu widzów mojego kanału na portalu zrzutka.pl

Czekałem na tę chwilę już bardzo długo. 19 grudnia odbyła się internetowa premiera filmu Jak pomóc cukrzykowi, który uważam za kamień milowy w historii kanału Nie słodzę.

Film jest wyjątkowy z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że powstał dzięki wsparciu moich widzów na portalu zrzutka.pl. Udało nam się zebrać ponad 100% planowanej kwoty. Poza samą produkcją filmu, znajdą się również środki na promowanie filmu w internecie.

Po drugie, film jest wyjątkowy dlatego, że jego temat jest niezwykle ważny. Porusza problem ciężkiej hipoglikemii i pierwszej pomocy. Ciężka hipoglikemia jest stanem, który może przytrafić się każdej osobie z cukrzycą i jest bezpośrednim zagrożeniem życia.

Film ten powstał po to, aby mogły korzystać z niego wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeśli Twoje dziecko ma cukrzycę, trafia do nowej szkoły, pokaż wszystkim ten film, aby było ono bezpieczne. Jeśli jesteś w nowym miejscu pracy i chorujesz na cukrzycę, pokaż wszystkim ten film, żeby każdy wiedział jak ci pomóc jeśli coś ci się stanie.

Film został wrzucony na YouTube, po to żeby łatwo było go znaleźć, rozpowszechniać i żeby dotarł do jak największej ilości osób. Wszystko po to, abyśmy czuli się na co dzień bezpieczniej w naszym społeczeństwie.

Za poprawność merytoryczną filmu odpowiadał dr n. med. Andrzej Gawrecki, natomiast patronem honorowym filmu zostało Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, czyli SED.

Film wsparło finansowo ponad 200 osób, dziękuję serdecznie każdej z nich. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogłem zrealizować taki materiał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *