fbpx

Jak pomóc cukrzykowi – zdjęcia z planu zdjęciowego

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu, który powstaje dzięki wsparciu widzów mojego kanału.

Film instruktażowy Jak pomóc cukrzykowi? będzie tłumaczył jak prawidłowo i bezpiecznie udzielić pierwszej pomocy osobie z cukrzycą.

Dzisiaj mam dla Was garść zdjęć z planu zdjęciowego. W całą akcję zaangażowanych było 10 osób. W projekt udało mi się zaangażować jednego z lekarzy diabetologów z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, który pojawi się w filmie, a także sprawuje pieczę nad poprawnością merytoryczną produkcji.

Ten film powstaje po to, aby jak najwięcej osób dowiedziało się jak pomóc osobie z cukrzycą. Chcę żeby był pokazywany jako uzupełnienie szkolenia z zakresu opieki nad dzieckiem z cukrzycą w szkole, czy innej placówce, chcę żeby obejrzały go osoby, które na codzień pracują z diabetykiem. Chcę, aby rodziny, w których u kogoś zdiagnozowano cukrzycę były świadome problemu hipoglikemii i zobaczyły oraz zapamiętały objawy hipoglikemii oraz procedurę udzielania pierwszej pomocy.

Prawdopodobnie będzie to najważniejszy film jaki stworzyłem. Jestem ogromnie szczęśliwy, że jestem tak blisko, żeby poszedł w świat. Premiera już za kilka dni!

Trzymajcie się ciepło, dobrych cukrów, cześć!

Dodaj komentarz